Kraft&Dele separátor popela 20L KD479
Kód: KD-011204.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Separátor popela 20L | KD479 Kraft&Dele
Separátor popela KD479 od Kraft&Dele je přizpůsoben většinu modelů vysavačů. Zařízení slouží k separaci vysátého popela. Model KD479 je perfektní pro čištění kamen, krbových vložek, krbů, grilu, popřípadě dílny nebo staveniště.
Proč separátor popela KD479? V čem spočívá jeho výjimečnost?
- Snadná manipulace
- Skladnost
- Velká nádoba 20l
Poznámka: Návod v českém jazyce je ke stažení zde na stránce produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače na popel |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.8 kg |
| EAN: | 5903175330116 |
| Hmotnost: | 2,8 kg |
| Objem: | 20 l |
| Typ filtru: | HEPA |
| Typ napájení: | S externím vysavačem |
| Typ vysavače: | Bezsáčkový |
| Výkon: | 0 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
