Kraft&Dele olejový ohřívač 60W termostat - KD11712
Kód: KD-0000050.png?69639378)


Detailní popis produktu
Kraft&Dele olejový ohřívač 60W termostat - KD11712
Topidlo Kraft & Dele model KD11712 o výkonu 60 KW poháněné naftou ON.
Ohřívač má vestavěný termostat s regulací teploty a digitálním displejem, díky kterému můžete snadno nastavit zamýšlenou okolní teplotu.
Ohřívač pracuje automaticky v závislosti na nastavení teploty.
Ohřívače polské značky Kraft & Dele jsou jedním z nejlepších zařízení na trhu ve svém cenovém segmentu. Jejich vysoká účinnost s maximální spotřebou paliva je zajištěna speciálně navrženou spalovací komorou.
Tato zařízení jsou široce používána ve stavebnictví, skladech, chovu zvířat, domech, letních domech a všude tam, kde je zajištěno řádné větrání.
Je to bezpečné a trvanlivé, snadno použitelné zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Olejové ohřívače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 27 kg |
| Hmotnost: | 27 kg |
| Průtok horkého vzduchu: | 1100 m3/h |
| Rozměr: | 1045x465x570 mm |
| Spotřeba paliva: | 4 kg/h |
| Termostat: | Ano |
| Včetně regulátoru: | Ano |
| Výkon: | 60 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
