Kraft&Dele olejový ohřívač 35kW termostat - KD11711
Kód: KD-0000049.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Kraft&Dele olejový ohřívač 35kW termostat - KD11711
Topné těleso Kraft & Dele model KD11711 o výkonu 35 KW poháněné naftou ON. Ohřívač má regulaci teploty a digitální displej, díky kterému můžete snadno nastavit zamýšlenou okolní teplotu. Ohřívač pracuje automaticky v závislosti na nastavení teploty.
Ohřívače polské značky Kraft & Dele jsou jedním z nejlepších zařízení na trhu ve svém cenovém segmentu.
Jejich vysoká účinnost s maximální spotřebou paliva je zajištěna speciálně navrženou spalovací komorou.
Tato zařízení jsou široce používána ve stavebnictví, skladech, chovu zvířat, domech, letních domech a všude tam, kde je zajištěno řádné větrání.
Je to bezpečné a trvanlivé, snadno použitelné zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Olejové ohřívače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 20.8 kg |
| EAN: | 5903175331281 |
| Hmotnost: | 20,8 kg |
| Průtok horkého vzduchu: | 720 m3/h |
| Rozměr: | 880x456x630 mm |
| Spotřeba paliva: | 2,4 kg/h |
| Termostat: | Ano |
| Včetně regulátoru: | Ano |
| Výkon: | 35 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
