Kraft&Dele olejový ohřívač 30kW termostat - KD11710
Kód: KD-0000048.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Kraft&Dele olejový ohřívač 30kW termostat - KD11710
Topné těleso Kraft & Dele model KD11710 o výkonu 30 KW poháněné motorovou naftou.
Ohřívač má regulaci teploty a digitální displej, díky kterému můžete snadno nastavit zamýšlenou okolní teplotu. Ohřívač pracuje automaticky v závislosti na nastavení teploty.
Ohřívače polské značky Kraft & Dele jsou jedním z nejlepších zařízení na trhu ve svém cenovém segmentu. Jejich vysoká účinnost s maximální spotřebou paliva je zajištěna speciálně navrženou spalovací komorou.
Tato zařízení jsou široce používána ve stavebnictví, skladech, chovu zvířat, domech, letních domech a všude tam, kde je zajištěno řádné větrání.
Je to bezpečné a trvanlivé, snadno použitelné zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Olejové ohřívače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 22 kg |
| EAN: | 5903175331274 |
| Hmotnost: | 22 kg |
| Průtok horkého vzduchu: | 595 m3/h |
| Rozměr: | 890x400x470 mm |
| Spotřeba paliva: | 1,6 kg/h |
| Termostat: | Ano |
| Včetně regulátoru: | Ano |
| Výkon: | 30 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
