Kraft&Dele elektrické topení KD11741 230V - 3,5 kW
Kód: KD-0000158.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Kraft&Dele elektrické topení KD11741 230V - 3,5 kW
Elektrický ohřívač o výkonu 3,5 kW od firmy Kraft & Dele se označením KD11741. Jedná se o zařízení vyrobené ze speciálního kompozitu mědi s nerezovou ocelí, díky kterému dokonale přenáší teplo. Ventilátor vytlačuje velkou dávku ohřátého vzduchu a zajišťuje cirkulaci teplého vzduchu v místnosti.
Zařízení je lehké a má rukojeť, takže jej můžete snadno přenášet.
Jaké je jeho použití?
- Topení
- Větrání/chlazení
Tato zařízení jsou široce používána ve stavebnictví, skladech, chovu zvířat, domech, letních domech a všude tam, kde je zajištěno řádné větrání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické ohřívače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 5903957003313 |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Napájení: | 230 V |
| Nastavení průtoku vzduchu: | 3-stupňové |
| Rozměry: | 234x130x284 mm |
| Výkon: | 3500 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
