Koleno 45/120mm/1,5mm
Kód: HSF25-071.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Související produkty
Detailní popis produktu
Koleno 45°/120mm/1,5mm o síle 1,5 mm, je určena k odvodu spalin z Vaší krbové vložky, krbových kamen a jiných podobných spotřebičů na tuhá paliva. Jedná se o technicky propracované a kvalitně vyrobené kouřovody. Vyrobeny jsou z té nejkvalitnější oceli, která po opracování a vyrobení kouřovodu zaručí vysokou kvalitu a životnost.
Vlastnosti a přednosti kolena 45°/120mm/1,5mm:
- Tepelná odolnost kouřovodů je 400 °C
- Záruka 5 let
- Kouřovody jsou svařované na automatickém stroji
- Lakování kouřovodů je prováděno senotherním lakem v černém provedení
- Certifikát CE (norma EN 1856-2)
- Všechny kouřovody jsou vyráběny v České republice
- Každý produkt je balený zvlášť do silné fólie (balení je odolné vůči vlhku a poškrábání)
- Jednoduchá aplikace
- Možnost demontáže
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolena |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 8594158751195 |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Materiál kouřovodu: | 1,5 mm ocelový plech |
| Průměr kouřovodu (F): | 120 mm |
| Síla materiálu: | 1,5 mm |
| Tepelná odolnost: | 400 °C |
| Typ kolena: | Pevné |
| Úhel: | 45° |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
