Klapka 160mm/1,5mm
Kód: HSF25-026.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Související produkty
709 Kč
–4 %
Redukce do keramického komína s růžicí 180mm/160mm/1,5mm - komín/kamna
Dodáme za 1-2 týdny
675 Kč
Detailní popis produktu
Trubka kouřovodu 160mm/25cm/1,5mm s klapkou o síle 1,5 mm, je určena k odvodu spalin z Vaší krbové vložky, krbových kamen a jiných podobných spotřebičů na tuhá paliva. Jedná se o technicky propracované a kvalitně vyrobené kouřovody. Vyrobeny jsou z té nejkvalitnější oceli, která po opracování a vyrobení kouřovodu zaručí vysokou kvalitu a životnost.
Vlastnosti a přednosti trubky 160mm/25cm/1,5mm s klapkou:
- klapka kouřovodu
- Tepelná odolnost kouřovodů je1000°C
- Záruka 5 let
- Kouřovody jsou svařované na automatickém stroji
- Lakování kouřovodů je prováděno senotherním lakem v černém provedení
- Certifikát CE (norma EN 1856-2)
- Všechny kouřovody jsou vyráběny v České republice
- Každý produkt je balený zvlášť do silné fólie (balení je odolné vůči vlhku a poškrábání)
- Jednoduchá aplikace
- Možnost demontáže
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Trubky s klapkou |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 8594158751706 |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Délka: | 25 cm |
| Klapka: | Ano |
| Materiál kouřovodu: | 1,5 mm ocelový plech |
| Průměr kouřovodu (F): | 160 mm |
| Síla materiálu: | 1,5 mm |
| Tepelná odolnost: | 400 °C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
