La Nordica Inserto 70 Lean
Kód: 3009640.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
KRBOVÁ VLOŽKA NA DŘEVO S MOŽNOSTÍ ROZVODU HORKÉHO VZDUCHU
- Materiál topeniště: litina + vermikulit
- Litinová dvířka topeniště
- Ocelové opláštění
- Skrytá rukojeť
- Odnímatelný popelník
- Čelní ventilátor - distribuce horkého vzduchu do místnosti
- Tichý chod vložky (bez ventilátorů)
- Možnost rozvodu teplého vzduchu - Wind Air Kit - jako příslušenství
- Wind Air Kit – umožní foukání tepla do dalších místností
- Možnost napojení na externí přívod vzduchu
- Regulovatelný primární a sekundární vzduch
- Přednastavený terciální vzduch
- Moderní vzhled krbové vložky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 8 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | litina |
| Modelová řada: | Inserto |
| Prosklení (F): | rovné |
| Typ otvírání: | Do strany |
| Vytápěcí schopnost (m3): | až 229 |
| Typ produktu: | krbové vložky |
| Spotřeba paliva při nominálním výkonu: | 1,1 - 2,3 kg/h |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Rozměr - V x Š x H: | 560 x 705 x 530 |
| Účinnost (%): | 77 |
| Váha bez obalu (Netto): | 115 |
| Váha s obalem (Brutto): | 130 |
| Max. délka polena (cm): | 28 |
| Prosklení: | čelní |
| Zadní připojení kouřovodu: | ne |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Plotýnka: | Ne |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Ø trubky externího přívodu vzduchu: | 100 |
| Ventilátor: | ano |
| Provedení: | teplovzdušná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
