HAAS+SOHN VISTA dlažba dekor dřevo
Kód: 0424637550000.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
Krbová kamna VISTA o výkonu 3,0 – 6,3 kW a účinností 80 % jsou kompaktní kamna vhodná pro nízkoenergetické i standardní bydlení do 113 m³. Napojení do komínu je možné horní i zadní o průměru 150 mm. Kamna VISTA disponují externím přívodem vzduchu (CPV) s možností uzavření přívodu do ohniště, což zajišťuje úsporný provoz a komfortní ovládání.
Klobouk jim sluší
Menší kamna VISTA zaujmou svým kulatým tvarem klobouku, který připomíná oblíbené retro modely. Boční strany kamen jsou doplněny obkladem v dekoru dřeva a pod topeništěm se nachází praktický box na polena pro kusy dřeva o maximální délce 33 cm.
Díky uzavíratelnému externímu přívodu vzduchu při netopení nedochází k úniku ohřátého vzduchu z místnosti, čímž kamna zůstávají energeticky efektivní a komfortní i v nízkoenergetických domech.
Vaše výhody
Uzavíratelný přívod vzduchu do ohniště
Externí přívod vzduchu (CPV) – ideální pro nízkoenergetické domy
Technické parametry
Model: VISTA
Barevné provedení: Černá / dekor dřeva
Objednací číslo: 0424637550000
Výkon: 3,0 – 6,3 kW
Rozměry: 1145 × 500 × 421 mm
Hmotnost: 97 kg
Průměr kouřovodu: 150 mm
Vývod kouřovodu: Horní / zadní
Účinnost: 80 %
Vytápěcí schopnost: 113 m³
Palivo: Dřevo
Energetická třída: A

.png)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 110.5 kg |
| EAN: | 8595235551073 |
| Barevné provedení (F): | černá / dekor dřeva |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6,3 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech, keramika |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Výrobní řada: | Home |
| Celní kód: | 73218900 |
| Čistá hmotnost [kg]: | 96.85 |
| Energetická třída: | A |
| Hloubka [mm]: | 421 |
| Hrubá hmotnost [kg]: | 110.50 |
| Jmenovitý výkon [kW]: | 6.30 |
| Preferované palivo: | Kusové dřevo |
| Šířka [mm]: | 500 |
| Výška [mm]: | 1145 |
| Vyústění kouřovodu: | Horní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
