HAAS+SOHN VENTO dlažba dekor dřevo
Kód: 0424637520000.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
Krbová kamna VENTO
Krbová kamna VENTO o výkonu 3,0 – 6,3 kW a účinností 80 % jsou ideální volbou pro moderní i nízkoenergetické bydlení. Napojení do komínu je možné horní i zadní o průměru 150 mm. Kamna VENTO jsou vybavena externím přívodem vzduchu (CPV) s možností uzavření přívodu do ohniště a zajišťují tak maximální komfort i úsporný provoz.
Závan tepla a pohody
Prima společník nejen do nepohody. Krbová kamna VENTO jsou menší, kompaktní kamna s bočními kachlemi v dekoru dřeva, která se perfektně hodí do nízkoenergetických domů. Přesto nabízí velký pohled na plameny, který vytváří příjemnou atmosféru domova.
Pod topeništěm se nachází praktický box na polena pro kusy dřeva o maximální délce 33 cm. Díky uzavíratelnému externímu přívodu vzduchu při netopení nedochází k úniku ohřátého vzduchu z místnosti, což významně přispívá k úspoře energie a komfortu bydlení.
Výhody
Uzavíratelný přívod vzduchu do ohniště
Externí přívod vzduchu (CPV) – ideální pro nízkoenergetické domy
Technické parametry
Model: VENTO
Barevné provedení: Černá / dekor dřeva
Objednací číslo: 0424637520000
Výkon: 3,0 – 6,3 kW
Rozměry: 934 × 500 × 421 mm
Hmotnost: 94 kg
Průměr kouřovodu: 150 mm
Vývod kouřovodu: Horní / zadní
Účinnost: 80 %
Vytápěcí schopnost: 113 m³
Palivo: Dřevo
Energetická třída: A

.png)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 108.08 kg |
| EAN: | 8595235551066 |
| Barevné provedení (F): | černá / dekor dřeva |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6,3 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech, keramika |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Výrobní řada: | Home |
| Celní kód: | 73218900 |
| Čistá hmotnost [kg]: | 94.43 |
| Energetická třída: | A |
| Hloubka [mm]: | 421 |
| Hrubá hmotnost [kg]: | 108.08 |
| Jmenovitý výkon [kW]: | 6.30 |
| Preferované palivo: | Kusové dřevo |
| Šířka [mm]: | 500 |
| Výška [mm]: | 934 |
| Vyústění kouřovodu: | Horní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
