HAAS+SOHN LAROS Piccolo černá
Kód: 0424617500000.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
Kompaktní krbová kamna LAROS PICCOLO v černém provedení s plechovým bočním obkladem nabídnou výkon 3,0 – 6,4 kW, účinnost 81 % a vytopí až 115 m³. Ideální volba do menších i středně velkých prostor.
Malé rozměry, velký výkon
Díky systému Easy Control je regulace spalování jednoduchá a přesná. Externí přívod vzduchu (CPV) umožňuje bezpečný provoz i v nízkoenergetických domech a uzavíratelný přívod vzduchu pomáhá šetřit teplo.
Highlights – Vaše výhody!
Uzavíratelný přívod vzduchu – úspora tepla
Easy Control – snadné ovládání jedním regulátorem
Externí přívod vzduchu (CPV) – ideální pro nízkoenergetické domy
Technické parametry
Model: LAROS PICCOLO
Barevné provedení: černá / plechový boční obklad
Objednací číslo: 0424617500000
Výkon: 3,0 – 6,4 kW
Rozměry: 964 × 589 × 482 mm
Hmotnost: 126 kg
Průměr kouřovodu: 150 mm
Vývod kouřovodu: horní / zadní
Účinnost: 81 %
Vytápěcí schopnost: 115 m³
Palivo: Dřevo
Energetická třída: A+

.png)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 139.72 kg |
| EAN: | 8595235548295 |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6,4 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Výrobní řada: | Home |
| Celní kód: | 73218900 |
| Čistá hmotnost [kg]: | 126.15 |
| Energetická třída: | A+ |
| Hloubka [mm]: | 482 |
| Hrubá hmotnost [kg]: | 139.72 |
| Jmenovitý výkon [kW]: | 6.40 |
| Preferované palivo: | Kusové dřevo |
| Šířka [mm]: | 589 |
| Výška [mm]: | 964 |
| Vyústění kouřovodu: | Horní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
