HAAS+SOHN LAROS Grande černá
Kód: 0424617400000.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní krbová kamna LAROS GRANDE v černém provedení s plechovým bočním obkladem nabídnou výkon 3,0 – 6,4 kW, účinnost 81 % a vytopí prostor až 115 m³. Díky větší výšce působí dominantně a elegantně v každém interiéru.
Elegantní výkon pro moderní domov
Kamna jsou vybavena systémem Easy Control pro komfortní regulaci hoření jedním ovladačem. Externí přívod vzduchu (CPV) zajišťuje ideální provoz v nízkoenergetických domech a uzavíratelný přívod vzduchu brání zbytečným tepelným ztrátám v době, kdy se netopí.
Highlights – Vaše výhody!
Uzavíratelný přívod vzduchu – žádné tepelné ztráty
Easy Control – pohodlné ovládání jedním regulátorem
Externí přívod vzduchu (CPV) – ideální pro nízkoenergetické domy
Technické parametry
Model: LAROS GRANDE
Barevné provedení: černá / plechový boční obklad
Objednací číslo: 0424617400000
Výkon: 3,0 – 6,4 kW
Rozměry: 1177 × 589 × 482 mm
Hmotnost: 141 kg
Průměr kouřovodu: 150 mm
Vývod kouřovodu: horní / zadní
Účinnost: 81 %
Vytápěcí schopnost: 115 m³
Palivo: Dřevo
Energetická třída: A+

.png)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 155.08 kg |
| EAN: | 8595235548288 |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6,4 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Výrobní řada: | Home |
| Celní kód: | 73218900 |
| Čistá hmotnost [kg]: | 140.71 |
| Energetická třída: | A+ |
| Hloubka [mm]: | 482 |
| Hrubá hmotnost [kg]: | 155.08 |
| Jmenovitý výkon [kW]: | 6.40 |
| Preferované palivo: | Kusové dřevo |
| Šířka [mm]: | 589 |
| Výška [mm]: | 1177 |
| Vyústění kouřovodu: | Horní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
