HAAS+SOHN ARKTIC
Kód: 0470315000000.png?69639378)


Detailní popis produktu
Krbová kamna ARKTIC
Krbová kamna ARKTIC o výkonu 3,4 – 12,1 kW a účinností 80 % jsou vhodná pro vytápění středně velkých i větších prostor do 218 m³. Napojení do komínu je možné horní i zadní o průměru 150 mm. Kamna ARKTIC disponují terciárním spalováním a možností bočního přikládání, což zajišťuje úsporný provoz a komfortní ovládání.
Stylová retro kamna
Klasická černá barva a stylové nožičky připomínají stará litinová kamna, která možná pamatujete z prázdnin u dědečka. Kamna ARKTIC jsou skvělou alternativou ke starým modelům typu “Klubka” nebo “Petra”.
I přes svůj tradiční vzhled jsou vybavena terciárním přívodem vzduchu, díky kterému spotřebujete méně paliva. Topeniště pojme polena o délce až 50 cm, takže si můžete dlouho užívat klid a pohodu u ohně.
Vaše výhody
Terciární spalování – dvojí spalování šetří palivo
Možnost bočního přikládání
Technické parametry
Model: ARKTIC
Barevné provedení: Černá
Objednací číslo: 0470315000000
Výkon: 3,4 – 12,1 kW
Rozměry: 806 × 670 × 409 mm
Hmotnost: 92 kg
Průměr kouřovodu: 150 mm
Vývod kouřovodu: Horní / zadní
Účinnost: 80 %
Vytápěcí schopnost: 218 m³
Palivo: Dřevo
Energetická třída: A
.png)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 105.22 kg |
| EAN: | 8595235509661 |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ne |
| Jmenovitý výkon (F): | 12 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Výrobní řada: | Home |
| Celní kód: | 73218900 |
| Čistá hmotnost [kg]: | 92.00 |
| Energetická třída: | A |
| Hloubka [mm]: | 409 |
| Hrubá hmotnost [kg]: | 105.22 |
| Jmenovitý výkon [kW]: | 12.00 |
| Preferované palivo: | Kusové dřevo |
| Šířka [mm]: | 670 |
| Výška [mm]: | 806 |
| Vyústění kouřovodu: | Horní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

