HAAS+SOHN ARKTIC 12 s plotýnkou
Kód: 0470615100000.png?69639378)


Detailní popis produktu
Krbová kamna ARKTIC 12 s plotýnkou
Krbová kamna ARKTIC 12 s plotýnkou o výkonu 4,0 – 12,3 kW a účinností 76 % jsou ideální pro vytápění středně velkých i větších prostor do 218 m³. Napojení do komínu je zadní o průměru 150 mm. Kamna disponují terciárním spalováním, možností bočního přikládání a vyměnitelným výměníkem, který lze v případě potřeby nahradit záslepkou.
Retro kamna s plotýnkou
Klasická černá barva a stylové nožičky připomínají stará litinová kamna, která možná pamatujete z prázdnin u dědečka. ARKTIC 12 s plotýnkou jsou ideální třeba na horskou chatu, kde si po dni na sjezdovce můžete pohodlně uvařit polévku přímo na kamnech.
I přes svůj tradiční vzhled jsou vybavena terciárním přívodem vzduchu, díky kterému spotřebujete méně paliva. Topeniště pojme polena o délce až 50 cm, což zajišťuje dlouhé hodiny příjemného tepla a pohody.
Vaše výhody
Vyměnitelný výměník – možnost nahradit výměník záslepkou
Terciární spalování – dvojí spalování šetří palivo
Možnost bočního přikládání
Technické parametry
Model: ARKTIC 12 s plotýnkou
Barevné provedení: Černá
Objednací číslo: 0470615100000
Výkon: 4,0 – 12,3 kW
Rozměry: 827 × 649 × 574 mm
Hmotnost: 132 kg
Průměr kouřovodu: 150 mm
Vývod kouřovodu: Zadní
Účinnost: 76 %
Vytápěcí schopnost: 218 m³
Palivo: Dřevo, Uhelné brikety, Dřevěné brikety
Energetická třída: A
.png)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 146.9 kg |
| EAN: | 8595235520666 |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ne |
| Jmenovitý výkon (F): | 12 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | zadní |
| Palivo (F): | Dřevo, Dřevěné brikety, Uhelné brikety |
| Plotýnka (F): | Ano |
| Výrobní řada: | Home |
| Celní kód: | 73218900 |
| Čistá hmotnost [kg]: | 132.00 |
| Další povolená paliva: | Uhelné brikety, Dřevěné brikety |
| Energetická třída: | A |
| Hloubka [mm]: | 574 |
| Hrubá hmotnost [kg]: | 146.90 |
| Jmenovitý výkon [kW]: | 12.00 |
| Preferované palivo: | Kusové dřevo |
| Šířka [mm]: | 649 |
| Výška [mm]: | 827 |
| Vyústění kouřovodu: | Stavitelné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

