BeF Aquatic WH 80 CL
Kód: 1412.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
Teplovodní krbová vložka BeF Aquatic WH 80 CL – levé prosklení je určena pro náročnější krbové obestavby, kde se klade důraz na vysoký výkon, efektivní využití tepla a atraktivní pohled do ohně z více úhlů. Díky integrovanému teplovodnímu výměníku je vhodná jako součást centrálního vytápění domu v kombinaci s akumulační nádrží nebo topným systémem.
Ohniště je vyloženo akumulační výstelkou Carcon, vyvinutou speciálně pro značku BeF. Tento materiál zajišťuje vysokou čistotu a účinnost spalování, stabilní hoření a velmi příjemný vizuální efekt plamene. Bezroštové topeniště se záslepkou vyložené Carconem přispívá k rovnoměrnému spalování a snadné údržbě.
Tělo krbové vložky je kompletně pokryto izolací a dvojité rohové prosklení je již ve standardní výbavě. Díky tomu dochází k maximální efektivitě přenosu tepla do teplovodního výměníku a minimalizaci tepelných ztrát do místnosti. Levé rohové prosklení zároveň umožňuje působivý pohled do ohně z čelní i boční strany.
Klasické boční otevírání dveří s kličkou potaženou pravou kůží podtrhuje precizní řemeslné zpracování. Externí přívod vzduchu umožňuje připojení elektronické regulace spalování a použití vložky i v moderních, dobře utěsněných domech. Ovládání přívodu vzduchu je řešeno jedním regulačním prvkem pro plynulou a přesnou regulaci výkonu.
Pro estetické a čisté zakončení obestavby lze doobjednat čtyřstranný zazdívací rámeček s lemem 90°.
Hlavní výhody:
- Teplovodní výměník pro vytápění celého domu
- Levé rohové prosklení pro atraktivní pohled do ohně
- Akumulační výstelka Carcon pro čisté a účinné spalování
- Dvojité rohové prosklení ve standardu
- Bezroštové topeniště se záslepkou
- Klasické boční otevírání dveří
- Možnost externího přívodu vzduchu
- Jednoduché ovládání jedním regulačním prvkem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teplovodní krbové vložky (s výměníkem) |
|---|---|
| EAN: | 000-0001412 |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon do vody (F): | 7,5 kW |
| Kouřovod (F): | 180 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Modelová řada: | BEF AQUATIC |
| Prosklení (F): | rohové - levé |
| Typ otvírání: | Do strany |
| Hmotnost: | 221 kg |
| Účinnost: | 84 % |
| Jmenovitý výkon celkový: | 14,5 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Český výrobce krbových vložek a kamen
S výrobou populárních litinových krbů začala společnost BeF Home už v roce 1998. V posledních 15 letech se zaměřujeme na výrobu teplovzdušných i teplovodních krbových vložek a kamen z oceli. Dnes jsme jedním z nejvýznamějších výrobců krbů a kamen v České republice.
