240x260 mm keramický rošt do kamen ABX
Kód: EKO-005059.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
240x260 mm keramický rošt do kamen ABXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Rošty do kamen, vložek a grilů |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Hmotnost: | 4,2 kg |
| Materiál (F2): | Keramika |
| Průměr: | 240 mm |
| Rozměr: | 240x260 mm |
| Rozměr v palcích: | 9,45 |
| Síla materiálu: | 28 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
