133x157 mm ocelový rošt
Kód: EKO-005077.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
133x157 mm ocelový roštDoplňkové parametry
| Kategorie: | Rošty do kamen, vložek a grilů |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Hmotnost: | 1,65 kg |
| Materiál (F2): | ocel |
| Průměr: | 163 mm |
| Rozměr: | 133x157 mm |
| Rozměr v palcích: | 5x6 |
| Síla materiálu: | 8 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
