Wanders WAN 2075 BE High s dřevníkem
Kód: GWA2000-BE-HIGH.png?69639378)


Detailní popis produktu
Moderní krbová kamna s čistým hranatým designem. Tento model kamen je ještě doplněn o podstavec s objemným úložným prostorem na dřevo. Velice elegantní řešení je absence kličky a otvírání za pomocí originálního klíče, který obdržíte s kamny. Ovládání vzduchu je decentně pod dvířky, takže obsluha je jednoduchá a nic zbytečně nenarušuje čistý vzhled kamen. Kamna jsou vybavena vyzdívkou z izolačního vermikulitu díky které je dosažena vysoká účinnost a velmi nízké emise. Komora je velice široká a tak umožňuje vkládat polena až 60 cm! Samozřejmostí je spalování dřevoplynů za pomoci sekundárního a terciálního vzduchu a airwash system (oplach skla vzduchem).
PŘEDNOSTI KAMEN WAN 2075 BE:
- Dvojí spalování = vysoká reálná účinnost
- Rychlá a snadná montáž
- Velké širokoúhlé prosklení
- Polena až 60 cm!
- Odnímatelná klička
- Externí přívod vzduchu
- Čistý hranatý design
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 7 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel |
| Napojení kouřovodu (F): | horní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 7 |
| Rozsah výkonu (kW): | 7 - 9 |
| Výška: | 944 |
| Šířka: | 791 |
| Hloubka: | 411 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 180 |
| Barva: | černá |
| Účinnost (%): | 75 |
| Energetická náročnost: | A |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ne |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 60 |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 1,7 - 5 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | ocelová |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ne |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ne |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | hranatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 1000 |
| Barva filter: | černá |
| Kategorie výkonu: | 8 kW a více |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 100 - 300 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
