Wanders WAN 2060 BE High s dřevníkem
Kód: GWA1000-BE-HIGH.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Moderní krbová kamna s čistým hranatým designem. Tento model kamen je ještě doplněn o podstavec s úložným prostorem na dřevo. Velice elegantní řešení je absence kličky a otvírání za pomocí originálního klíče, který obdržíte s kamny. Ovládání vzduchu je decentně pod dvířky, takže obsluha je jednoduchá a nic zbytečně nenarušuje čistý vzhled kamen. Kamna jsou vybavena vyzdívkou z izolačního vermikulitu díky které je dosažena vysoká účinnost a velmi nízké emise. Široká spalovací komora umožňuje vkládání polen až 45 cm.
PŘEDNOSTI KAMEN WAN 2060 BE:
- Dvojí spalování = vysoká reálná účinnost
- Rychlá a snadná montáž
- Velké širokoúhlé prosklení
- Polena až 45 cm!
- Odnímatelná klička
- Externí přívod vzduchu
- Čistý hranatý design
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel |
| Napojení kouřovodu (F): | horní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 6 |
| Rozsah výkonu (kW): | 3 - 9 |
| Výška: | 1004 |
| Šířka: | 620 |
| Hloubka: | 362 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 160 |
| Barva: | černá |
| Účinnost (%): | 77 |
| Energetická náročnost: | A |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ne |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 45 |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 1 - 3 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | ocelová |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ne |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ne |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | hranatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 800 |
| Barva filter: | černá |
| Kategorie výkonu: | 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 60 - 180 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
