VICTORIA krbová kamna s troubou COMFORT KF
Kód: VC-000014.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Krbová kamna s troubou VICTORIA Comfort KF
Stylová krbová kamna s pečicí troubou, která kombinují efektivní vytápění a možnost přípravy pokrmů. Díky keramickému obložení a ocelovému tělu působí robustně a zároveň elegantně. Kamna splňují normu Ekodesign a jsou vhodná i pro novostavby.
Hlavní výhody
- Vestavěná pečicí trouba s teploměrem ve dvířkách
- Boční keramické obložení pro atraktivní vzhled
- Korpus z odolného ocelového plechu o tloušťce 3–4 mm
- Spalovací komora s akumulačními ohnivzdornými tělesy
- Dvířka s keramickým sklem odolným do 850 °C
- Litinový rošt ve spodní části spalovací komory
- Těsnění dvířek ze skelných vláken
- Přední klapka pro regulaci přívodu vzduchu
- Funkce sekundárního spalování pro vyšší účinnost a čistší sklo
- Masivní kovové dveřní kliky
Technické údaje
- Typ: krbová kamna s troubou
- Model: VICTORIA Comfort KF
- Barva: černá s keramickým obkladem
- Ekodesign: ano
- Materiál korpusu: ocelový plech (3–4 mm)
- Obložení spalovací komory: akumulační tělesa
- Sklo: keramické, odolné do 850 °C
- Rošt: litinový
- Vzduchová regulace: přední a sekundární klapka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teplovzdušná krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 142 kg |
| EAN: | 3800220255085 |
| Barva: | černá |
| Délka polen: | 32 cm |
| Emise CO (při 13% O2): | 0,0988 % |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ne |
| Jmenovitý výkon (F): | 10 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech, keramika |
| Napojení kouřovodu (F): | zadní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Obložení spalovací komory: | šamot |
| Oplach skla: | Ano |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Pečící trouba (F): | Ano |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Průměrná teplota spalin: | 249 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 15 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 5 kW |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 582x970x575 mm |
| Rozměr topeniště (Š x V x H): | 400x345x350 mm |
| Rozměr trouby (Š x V x H): | 366x241x375 mm |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Spotřeba paliva: | 3,07 kg/hod. |
| Typ kamen: | dvouplášťová |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost kamen: | 76,91 % |
| Váha: | 142 kg |
| Výkon do vzduchu: | 10 kW |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
