VICTORIA krbová kamna Regina
Kód: VC-000032.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Proč VICTORIA krbová kamna Regina?
- Velká prosklená dvířka topeniště
- Barva: grafitově šedá
- Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm
- Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
- Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C
- Litinový rošt na dně spalovací komory
- Těsnění dvířek ze skelných vláken
- Přední klapka pro ovládání přívodu vzduchu
- Sekundární vzduchová klapka zvyšuje teplotu spalování, účinnost a zajišťuje oplach skla
- Prostor pro uskladnění dřeva
- Elegantní kovová dveřní klika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teplovzdušná krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 58 kg |
| EAN: | 3800220254538 |
| Barva: | černá |
| Délka polen: | 25 cm |
| Emise CO (při 13% O2): | 0,0773 % |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ne |
| Jmenovitý výkon (F): | 9 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | horní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Obložení spalovací komory: | šamot |
| Oplach skla: | Ne |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Průměrná teplota spalin: | 223 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 11,7 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 4,5 kW |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 454x850x400 mm |
| Rozměr topeniště (Š x V x H): | 372x400x270 mm |
| Sekundární spalování: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 2,76 kg/hod. |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost kamen: | 83,08 % |
| Váha: | 58 kg |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
