VERSO krbová kamna Theia
Kód: HL-2822.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Proč VERSO krbová kamna Theia?
- Kamna v moderním designu s vysokým výkonem.
- Dvířka jsou opatřena žáruvzdorným sklem.
- Masivní kovová klika u přikládacích dvířek poskytuje komfortní přikládaní topiva.
- Topeniště je obložené vermikulitem. Na dně topeniště je umístěn ocelový rošt.
- Topný výkon je regulovatelný prostřednictvím klapek pro primární a sekundární vzduch.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teplovzdušná krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 83 |
| Hmotnost: | 83 kg |
| EAN: | 3800500478371 |
| Barva: | černá |
| Energetická účinnost: | 81,2 % |
| Hloubka: | 470 mm |
| Hmotnost: | 83 kg |
| Jmenovitý výkon (F): | 9 kW |
| Kachlová: | ne |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Rozměry topeniště (Š x H x V): | 404 x 372 x 403 mm |
| Šířka: | 570 mm |
| Teplovodní výměník: | ne |
| Výška: | 930 mm |
| Vytápěcí schopnost: | 170 - 200 m3 |
| Vývod kouřovodu: | horní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
