Ventilátor na kouřovod FLAMINGO čtyřlopatkový magnetický, černý
Kód: HSF17-263.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Součástí ventilátoru je termostatický modul, který funguje podobně jako generátor a napájí malý motor ventilátoru. Krbový ventilátor díky tomu nepotřebuje napájení a vystačí si s teplem, které sálá z krbových kamen.
Ventilátor se automaticky rozeběhne při teplotě vyšší 50°C. Jeho účinnost je však nejlepší při dosažení vyšších teplot. Tento ventilátor má oproti konkurenčním ventilátorům vyšší otáčky. Tímto dosahuje vyšší účinnosti a rychlé efektivity. Použitím ventilátoru dosáhnete nejhospodárnějšího (nejlevnějšího) způsobu rozehnání teplého vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory na kamna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 8594155832842 |
| Barva: | černý |
| Hloubka: | 115 mm |
| Hmotnost: | 0,76 kg |
| Materiál Materiál: | Eloxovaný hliník |
| Šířka: | 180 mm |
| Výška: | 197 mm |
Video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
