UNIFLAM krbová vložka 700 LUX ECO s klapkou 907-695
Kód: EKO-002258.png?69639378)


Detailní popis produktu
Krbová vložka 700 LUX ECO s klapkou, 907-695 je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje teplo. Vložka je konstruována především na spalování dřeva, ale i dřevěných briket. K tomu, abyste využili krbovou vložku co možno nejefektivněji, je zapotřebí použít co nejsuchší a nejtvrdší kusy dřeva. Krbová vložka Uniflam Vás zahřeje a určitě navodí příjemnou atmosféru, díky sálavému teplu, které je podstatně jiné než teplo z klasických radiátorů.
Proč krbovou vložku UNIFLAM 700 LUX s klapkou?
- moderní design
- oplach skla
- možnost zakoupení krbové vložky s klapkou
- vysoká kvalita krbové vložky
- komínová klapka součástí krbové vložky
Krbové vložky Uniflam jsou velice kvalitní litinové krbové vložky s dlouholetou tradicí. Díky naší dlouholeté zkušenosti s prodejem těchto krbových vložek je můžeme s čistím svědomím DOPORUČIT!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnost: | 162 kg |
| EAN: | 5901592603943 |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Délka polen: | 50 cm |
| Emise CO (při 13% O2): | 0,11 % |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ne |
| Jmenovitý výkon (F): | 12 kW |
| Klapka: | Ano |
| Kouřovod (F): | 200 mm |
| Materiál (F): | litina |
| Modelová řada: | UNIFLAM 700 |
| Napojení kouřovodu (F): | vrchní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Oplach skla: | Ano |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník: | Ano |
| Prosklení (F): | rovné |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Průměrná teplota spalin: | 310 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 15,6 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 6 kW |
| Rozměr (ŠxVxH): | 692x747x463,5 mm |
| Rozměr dvířek: | 692x527 mm |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ otvírání: | Do strany |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost: | 77 % |
| Váha: | 128 kg |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Značka ekologického vytápění Flamme Verte: | Ano |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Uniflam 700 Lux eco video
Uniflam 700 Lux eco video 2
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
