UNIFLAM krbová vložka 600 PLUS ECO s klapkou 907-597
Kód: EKO-002249.png?69639378)


Detailní popis produktu
Krbová vložka 600 PLUS ECO s klapkou 907-597 je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje teplo. Vložka je konstruována především na spalování dřeva, ale i dřevěných briket. K tomu, abyste využili krbovou vložku co možno nejefektivněji, je zapotřebí použít co nejsuchší a nejtvrdší kusy dřeva. Krbová vložka Uniflam Vás zahřeje a určitě navodí příjemnou atmosféru, díky sálavému teplu, které je podstatně jiné než teplo z klasických radiátorů.
Proč krbovou vložku UNIFLAM 600 s klapkou a externím přívodem vzduchu?
- moderní design
- oplach skla
- komínová klapka součástí krbové vložky
- vysoká kvalita krbové vložky
- možnost napojení na externí přívod vzduchu
Krbové vložky Uniflam jsou velice kvalitní litinové krbové vložky s dlouholetou tradicí. Díky naší dlouholeté zkušenosti s prodejem těchto krbových vložek je můžeme s čistím svědomím DOPORUČIT!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnost: | 89 kg |
| EAN: | 5901592603929 |
| Akumulační materiál: | šamot |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Délka polen: | 47 cm |
| Emise CO (při 13% O2): | 0,10 % |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 8 kW |
| Klapka: | Ano |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | litina |
| Modelová řada: | UNIFLAM PLUS |
| Napojení kouřovodu (F): | vrchní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Oplach skla: | Ano |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník: | Ano |
| Prosklení (F): | rovné |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100mm/150x50mm mm |
| Průměrná teplota spalin: | 319 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 10,4 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 4 kW |
| Rozměr (ŠxVxH): | 580x611,5x399 mm |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ otvírání: | Do strany |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost: | 76 % |
| Váha: | 89 Kg |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Zdvojená záda: | Ano |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
