UNIFLAM biokrb CUBO grafit
Kód: EKO-005248.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Související produkty
Detailní popis produktu
Proč biokrb UNIFLAM CUBO ?
Biokrby UNIFLAM jsou skvělým řešením do prostor, kde jsou možnosti použití klasického krbu či krbových kamen omezené.
Obývací pokoj s biokrbem je útulný a vytváří jedinečnou atmosféru, a plamen z biokrbu navozuje pocit pohodlí. Biokrb nepožaduje napojení na komín a tímto je možné ho použít kdekoliv. Design a celkové navržení biokrbů UNIFLAM zaručuje rychlou a snadnou montáž. Široká škála velikostí a barev umožňuje jejich přizpůsobení do jakéhokoliv interiéru.
Jaké jsou výhody biokrbu a proč si biokrb pořídit?
- Menší rozměry oproti klasickému krbu
- Absence komína
- Široká škála velikostí a barev
- Jednoduchá instalace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.8 kg |
| EAN: | 5901592606890 |
| Barevné provedení (F): | grafitová |
| Celková váha: | 4,8 kg |
| Jmenovitý výkon (F): | 2,2 Kw |
| Objem zásobníku na biolíh: | 0,6 l |
| Rozměr: | 303x208x143 mm |
| Výrobce: | Uniflam |
| Vytápěcí schopnost: | 20 m3 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
