UNIFLAM biokrb CUBO černý
Kód: EKO-004807.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Související produkty
Detailní popis produktu
Proč biokrb UNIFLAM CUBO černý?
Biokrby UNIFLAM jsou skvělým řešením do prostor, kde jsou možnosti použití klasického krbu či krbových kamen omezené.
Obývací pokoj s biokrbem je útulný a vytváří jedinečnou atmosféru, a plamen z biokrbu navozuje pocit pohodlí. Biokrb nepožaduje napojení na komín a tímto je možné ho použít kdekoliv. Design a celkové navržení biokrbů UNIFLAM zaručuje rychlou a snadnou montáž. Široká škála velikostí a barev umožňuje jejich přizpůsobení do jakéhokoliv interiéru.
Jaké jsou výhody biokrbu a proč si biokrb pořídit?
- Menší rozměry oproti klasickému krbu
- Absence komína
- Široká škála velikostí a barev
- Jednoduchá instalace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.8 kg |
| EAN: | 5901592606456 |
| Barevné provedení (F): | černá matná |
| Celková váha: | 4,8 kg |
| Jmenovitý výkon (F): | 2,5 Kw |
| Objem zásobníku na biolíh: | 0,6 l |
| Rozměr: | 303x208x143 mm |
| Výrobce: | Uniflam |
| Vytápěcí schopnost: | 80 m3 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
