Těsnící šňůra na dvířka kulatá 10mm
Kód: HSF17-028.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Související produkty
Detailní popis produktu
cena za 1 bmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Kulaté |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8594155831340 |
| Balení: | 50bm |
| Barevné provedení (F): | grafit |
| Materiál (F2): | skelné vlákno, někdy silikonový potah |
| Rozměr: | 10 mm |
| Váha: | 0,25 kg |
| Výrobce: | SVOZ Napajedla Obchod |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
