Těsnící šňůra na dvířka hranatá 12x12mm
Kód: HSF17-020.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Související produkty
Detailní popis produktu
cena za 1 bmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Hranaté |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| Balení: | 50bm |
| Barevné provedení (F): | béžová,šedá |
| Materiál (F2): | skelné vlákno,žáruvzdorné |
| Rozměr: | 12 x 12 mm |
| Váha: | 0,25 kg |
| Výrobce: | HS Flamingo s.r.o. |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
