Stojan pod krbové vložky UNIFLAM S-800
Kód: EKO-002102.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Nastavitelná základna pro kazety UNIFLAM, LAUDEL, INVICTA.
Výška podstavce je nastavitelná od 32 do 50 cm. Nastavitelné nohy eliminují nerovnosti v zemi. Patice se doporučuje pro vložky s přímým přívodem spalovacího vzduchu.
Tento stojan je vhodný pod krbové vložky:
- LAUDEL 800 PANORAMA ref. 6285-56
- LAUDEL 800 PANORAMA horní otevírání ref. 6887-56
- LAUDEL 800 PANORAMA - oboustranné prosklení ref. 6288-56
- LAUDEL 800 GRANDE VISION ref. 6280-56
- LAUDEL 800 GRANDE VISION horní otevírání ref. 6886-56
- LAUDEL 800 GRANDE VISION - horní otevírání, stříbrné lišty ref. 6886-56SL
- LAUDEL 800 GRANDE VISION - oboustranné prosklení ref. 6282-56
- LAUDEL 800 GRANDE VISION - oboustranné prosklení stříbrné lišty ref. 6282-56SL
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 5901592600102 |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Materiál (F): | ocel |
| Váha: | 9 kg |
| Výrobce: | Uniflam |
| Výška: | 320-500 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
