Stojan pod krbové vložky UNIFLAM S-700
Kód: EKO-002100.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Související produkty
Detailní popis produktu
Nastavitelná základna pro vložky UNIFLAM, LAUDEL, INVICTA.
Výška základny je nastavitelná od 32 do 50 cm. Nastavitelné nohy eliminují nerovnosti v zemi. Patice se doporučuje pro vložky s přímým přívodem spalovacího vzduchu.
Určeno pro instalaci s vložkami:
- UNIFLAM 700 KAZETA VELKÁ
- UNIFLAM 700 STANDARD
- UNIFLAM 700 OPTION
- UNIFLAM 700 PLUS
- UNIFLAM 700 PANORAMA
- UNIFLAM 800 DECOR CADRE
- UNIFLAM 850 PRETIGE
- UNIFLAM 700 SELENIC ref. 601-720
- UNIFLAM 700 LUX ref. 601-692
- UNIFLAM 700 OPTIMA ref. 601-470
- LAUDEL 700 COMPACT
- LAUDEL 700 GRANDE VISION
- LAUDEL 700 PANORAMA
- LAUDEL 800 DECOR
- LAUDEL 850 HORIZONTAL
- INVICTA 700 PROMO
- INVICTA 700 COMPACT
- INVICTA 700 OPTION
- INVICTA 700 SELENIC
- INVICTA 700 GRANDE VISION
- INVICTA 700 PANORAMA
- INVICTA 850 HORIZONTAL
- HERGOM 700 NAVARRA
- HERGOM 700 TORE
- HERGOM 700 PLANO
- HERGOM 800 NAVARRA
- HERGOM 800 TORE
- HERGOM 800 PLANO
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 9005249007200 |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Materiál (F): | Kov |
| Váha: | 4 kg |
| Výrobce: | Uniflam |
| Výška: | 320-500 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
