Stojan pod krbové vložky UNIFLAM S-600
Kód: EKO-002099.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Nastavitelná základna pro vložky UNIFLAM, LAUDEL, INVICTA.
Výška základny je nastavitelná od 32 do 50 cm. Nastavitelné nohy eliminují nerovnosti v zemi. Patice se doporučuje pro vložky s přímým přívodem spalovacího vzduchu.
Určeno pro instalaci s vložkami:
- Krbová vložka UNIFLAM 600
- Krbová vložka UNIFLAM 600 PLUS
- Krbová vložka UNIFLAM 700 KAZETA
- Krbová vložka UNIFLAM 700
- Krbová vložka UNIFLAM 720 prestige
- Krbová vložka LAUDEL 700 ARENA
- INVICTA 700 MINOS
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 5901592600096 |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Materiál (F): | Kov |
| Váha: | 3,5 kg |
| Výrobce: | Uniflam |
| Výška: | 320-500 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
