Wanders Square 75 Jules
Kód: GSQ1050.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Průhledová krbová vložka s velkým rozsahem výkonu umístěna do speciálního opláštění s množstvím přepážek a kanálů, které mají jako hlavní účel přenos co největšího množství tepla do prostoru.
Dvířka jsou otevíratelná z obou stran, záleží na vás, kterou budete preferovat. Vložka má velice účinný oplach skla vzduchem (Airwash system), který zaručuje, že sklo bude vždy čisté.
Jules se stane originální dominantou vašeho interiéru, která v provozu rovnoměrně prohřívá obě strany vnějšího prostoru.
PŘEDNOSTI KAMEN SQUARE 75 JULES:
- Oboustranné prosklení
- Bez-roštové spalování
- Široká spalovací komora = polena až 50 cm
- Velké prosklení
- Integrovaná komínová klapka
- Jednoduchá instalace - vhodná do středu místnosti
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ne |
| Jmenovitý výkon (F): | 15,3 kW |
| Kouřovod (F): | 200 mm |
| Materiál (F): | ocel |
| Napojení kouřovodu (F): | horní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 15,3 |
| Rozsah výkonu (kW): | 6 - 20 |
| Výška: | 1075 |
| Šířka: | 1105 |
| Hloubka: | 430 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 210 |
| Barva: | černá |
| Účinnost (%): | 77,6 |
| Energetická náročnost: | A |
| Průměr kouřovodu (mm): | 200 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ne |
| Externí přívod vzduchu: | ne |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 50 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | ocelová |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ne |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | průhledové |
| Rošt: | ne |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | hranatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 900 |
| Barva filter: | černá |
| Kategorie výkonu: | 8 kW a více |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 120 - 400 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
