HAAS+SOHN SOHO, rohová krbová vložka home, pravá, černá
Kód: 0633015000000.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
SOHO, rohová krbová vložka home, pravá, černáDoplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 95.35 kg |
| EAN: | 8595235548264 |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 7 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Prosklení (F): | rohové - pravé |
| Typ otvírání: | Do strany |
| Výrobní řada: | Home |
| Celní kód: | 73218900 |
| Čistá hmotnost [kg]: | 78.96 |
| Energetická třída: | A+ |
| Hloubka [mm]: | 341 |
| Hrubá hmotnost [kg]: | 95.35 |
| Jmenovitý výkon [kW]: | 7.00 |
| Preferované palivo: | Kusové dřevo |
| Šířka [mm]: | 630 |
| Výška [mm]: | 890 |
| Vyústění kouřovodu: | Horní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
