SILATERM univerzální lepidlo 2 kg
Kód: EKO-004034.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Související produkty
Detailní popis produktu
Univerzální tmel SILATERM 2 kg
Tento kamnářský tmel se používá k lepení liaporových, kalcium-silikátových desek, žárobetonových tvarovek, kamnářských tahů a různých izolačních desek.Je vhodný k veškerým opravám topidel. Tmel je určen k přímému kontaktu s ohněm. Jediné co doporučujeme je před použitím kvalitně promíchejte oddělené vodní sklo. Tmel je připraven k použití.
UPOZORNĚNÍ:
Seznam standardních vět o nebezpečnosti použitých v bezpečnostním listu
- H315 Dráždí kůži.
- H319 Způsobuje vážné podráždění očí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obestavba krbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8594155831135 |
| Kontakt s ohněm: | Ano |
| Teplota použití: | 1260 °C |
| Váha: | 2 kg |
| Vazba: | Chemická/keramická |
| Zrnitost: | 0,03 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
