SILATERM Rovná deska SILAPOR 3G – 1000 x 250 x 100 mm
Kód: SP25 N.png?69639378)


Detailní popis produktu
Popis a použití
SILAPOR 3G patří mezi nejrozšířenější stavební materiály v oblasti stavby krbů. Je ideální volbou pro zdění klasických teplovzdušných krbů, kde je kladen důraz na pevnost konstrukce a částečné sálání tepla.
Krby vystavěné ze SILAPORU 3G se oproti krbům z čistě izolačních desek příjemně prohřívají a část tepelné energie tak předávají do prostoru zdravým sáláním. Nejedná se však o plnohodnotný sálavý akumulační materiál. Výhodou je pevná a stabilní konstrukce, kterou lze obkládat téměř jakýmkoliv typem obkladu, včetně těžších materiálů.
Technické vlastnosti a zpracování
Materiál SILAPOR 3G má vysokou objemovou hmotnost a pevnost, je tvarově stálý a vhodný pro přesné a konstrukčně náročné stavby krbů. Díky široké nabídce stavebních prvků umožňuje variabilní projektování krbových konstrukcí.
| Objemová hmotnost | 750 kg/m³ |
|---|---|
| Pevnost v tlaku | 4,7 MPa |
| Tepelná vodivost při 200 °C | 0,48 W/m·K |
| Tepelná odolnost | do 500 °C |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Liaporové tvarovky |
|---|---|
| Délka: | 1000 mm |
| Šířka: | 250 mm |
| Tloušťka: | 100 mm |
| Hmotnost: | 19 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
