SILATERM kamnářská omítka hrubá ST-H 5 kg
Kód: EKO-004027.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Související produkty
Detailní popis produktu
Kamnářská omítka hrubá SILATERM ST-H 5 kg
SILATERM ST – H: jedná se o hrubou kamnářskou omítku, která se nanáší gletovacím či nejlépe plastovým hladítkem. Omítku nelze napojovat. Vždy je třeba dodělat celou nanášenou plochu. Jako jediná je tato omítka vhodná i do exteriéru.
Jaké jsou přednosti omítky ST-H SILATERM a na co se používá?
- zrnitost 1,5mm
- odolává teplotám 200°C
- doba zpracovatelnosti 90min.
- vhodná do exteriéru (ven)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obestavba krbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8594200430092 |
| Doba zpracování: | 90 min. |
| Rozměry (ŠxVxH): | 230x170x90 mm |
| Teplota použití: | 200 °C |
| Váha: | 5 kg |
| Výdatnost balení: | 1,8 m2 |
| Zrnitost: | 0-1,5 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
