SILATERM kamnářská malta KAMMAL 30 S - 20 kg
Kód: EKO-004028.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Související produkty
Detailní popis produktu
Kamnářská malta SILATERM KAMMAL 30 S 20 kg
KAMMAL je čistě hydraulická kamnářská malta určená i do přímého kontaktu s ohněm
Jaké jsou výhody malty KAMMAL a jaké jsou její přednosti?
- tepelná odolnost 1100°C
- doba zpracovatelnosti 20-30min.
- zrnitost malty KAMMAL je 0-0,6mm
- k použití jako nosná vrstva pod kamnářskou perlinku
- malta je hrubší a jedná se o tmavý podklad
- doporučuje se pro prefabrikaci a zdění druhých plášťů hlavně z kachlů
- ke zdění topenišť a kamnářských keramických tahů
- malta KAMMAL je velice pevná
- jedná se o nejvhodnější maltu pro venkovní aplikace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obestavba krbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8594200430177 |
| Doba zpracování: | 30 min. |
| Kontakt s ohněm: | Ano |
| Maximální síla vrstvy: | 30 mm |
| Rozměry (ŠxVxH): | 460x260x110 mm |
| Teplota použití: | 1000 °C |
| Váha: | 20 Kg |
| Vazba: | hydraulická |
| Zrnitost: | 0-0,6 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
