Heta Scan-Line Vista S Insert
Kód: 8101-013001.png?69639378)


Detailní popis produktu
Scan-Line Vista S je moderní a kompaktní krbová vložka s fantastickým pohledem na okouzlující plameny přes široká prosklená dvířka. S charakteristickým ovládáním jedním táhlem se krbová vložka snadno ovládá a poskytuje vám hřejivé teplo a útulnou atmosféru. Kromě snadného ovládání má Vista i decentní integrovanou kličku dvířek se samozavíracím zámkem, díky čemuž dochází k efektivnímu hoření a přikládání paliva je velmi pohodlné.
Scan-Line Vista je perfektní krbová vložka s kompaktními rozměry a nízkým výkonem, vhodná i pro nové objekty a objekty po zateplení. Je také navržená pro rekonstrukce většiny stávajících otevřených krbů.
Na výběr je stylový rám, rám na míru nebo ji lze instalovat bez rámečku díky 3 mm hřebenovému konvekčnímu pouzdru. Pokud instalace vyžaduje připojení na přívod externího vzduchu, je k dispozici sada s tímto hrdlem jako volitelné příslušenství.
PŘEDNOSTI KRBOVÉ VLOŽKY SCAN-LINE VISTA S:
- Nízké emise 0,07 %
- Vysoká účinnost 79 %
- Nízký výkon 5 kW
- Široké prosklení
- Spalování dřevoplynů
- Objemná spalovací komora
- Moderní minimalistický design
- Ovládání pomocí jednoho táhla
- Bezroštové topeniště
- Samodovírací zámek dvířek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 5 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Prosklení (F): | rovné |
| Typ otvírání: | Do strany |
| Kategorie výkonu: | do 5 kW |
| Rozsah výkonu (kW): | 3 - 9 |
| Výška: | 489 |
| Šířka: | 694 |
| Hloubka: | 360 |
| Účinnost (%): | 79 |
| CO: | 0,07 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Hmotnost: min, max (kg): | 106 |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 1100 |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Barva: | černá, šedá |
| Zadní připojení kouřovodu: | ne |
| Spalovací komora šíře: | 510 mm |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Otočná kamna: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Dřevník: | žádný |
| Akumulace: | ne |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Prosklení: | čelní |
| Tvar: | hranatá |
| Barva filtr: | šedá, černá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
