Heta Scan-Line Tour 40
Kód: 81171000-8117KON1405.png?69639378)


Detailní popis produktu
Krbová kamna Scan-Line Tour 40 jsou naprosto jedinečná hlavně svojí mohutnou konstrukcí, kdy připomínají spíše masivní stavěná kachlová kamna. Tělo je obložené masivní keramikou s možností výběru ze 42 barev. Spalovací komora je de facto krbová vložka obložená keramikou, čímž vznikla volně stojící krbová kamna s velice objemnou spalovací komorou, precizní těsností s dokonalou regulovatelností, vysokou akumulací a dokonalým spalováním. Díky tomu dokáží vytápět prostor až 240 m3.
Akumulační vlastnosti kamen lze navíc podpořit přikoupením speciálních akumulačních kamenů Thermastone pro zvýšení celkové hmotnosti kamen až o 150 kg.
Pod litinovým roštem je snadno odnímatelný popelník o objemu 8 litrů. Popel lze tak snadno vynášet až po velmi dlouhé době topení nebo jej lze odstranit pomocí vhodného krbového vysavače, obdobně jako u jiných krbových vložek s obestavbou.
PŘEDNOSTI KAMEN SCAN-LINE TOUR 40:
- Tělo z masivní keramiky - vysoká akumulace
- V kompletním obkladu z keramiky výběr ze 42 barev
- Možné zvýšit akumulaci přídavnými kameny - celkem až 150 kg
- Integrovaný popelník o objemu 8 litrů
- Vysoká účinnost 83 %
- Litinová dvířka
- Litinové dno topeniště
- Prostorná spalovací komora
- Externí přívod vzduchu
- Precizní těsnost a výborná regulovatelnost výkonu (již od 3 kW)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá, Béžová, Bílá, Červená, Hnědá, Modrá, Oranžová, Šedá, Zelená, Žlutá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6,1 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel, litina, keramika |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 6,1 |
| Rozsah výkonu (kW): | 3 - 12 |
| Výška: | 2292 |
| Šířka: | 620 |
| Hloubka: | 620 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 661, 841 |
| Hmotnost přídavné akumulace (kg): | 180 |
| Barva: | 42 barev keramiky, černá, šedá |
| Účinnost (%): | 83 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 34 |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 1,6 |
| Obklad kamen: | keramika |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ano |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano - pohyblivý |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | kulatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 1000 |
| Barva filter: | černá, béžová, bílá, červená, hnědá, modrá, oranžová, šedá, zelená, žlutá |
| Kategorie výkonu: | 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 60 - 260 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
