Heta Scan-Line Classic 2 insert
Kód: 81010026.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Krbová vložka Scan-Line Classic 2 insert vytvoří útulné a ekologii nezatěžující vytápění. Je vyrobena ve stylovém, minimalistickém designu se zcela hladkou přední částí, která je převážně tvořena velkými skleněnými dvířky umožňujícími volný pohled na plameny. Jedná se o high-tech krbovou vložku vyvinutou na nejmodernějších a nejpokročilejších spalovacích principech.
Samozřejmostí je spalování dřevoplynů a velice účinné oplachy skel vzduchem proti usazeninám. Zaujme široká spalovací komora pro opravdu velká polena a regulovatelný výkon 3 - 9 kW.
PŘEDNOSTI KRBOVÉ VLOŽKY SCAN-LINE CLASSIC 2 INSERT:
- Nízké emise 0,08 %
- Vysoká účinnost 79 %
- Nízký výkon
- Spalování dřevoplynů
- Objemná spalovací komora šíře 510 mm
- Minimalistický design
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu (F): | Ne |
| Jmenovitý výkon (F): | 7 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Prosklení (F): | rovné |
| Typ otvírání: | Do strany |
| Kategorie výkonu: | 5–8 kW |
| Rozsah výkonu (kW): | 3 - 9 |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 60 - 180 |
| Účinnost (%): | 79 |
| CO: | 0,08 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Hmotnost: min, max (kg): | 88 |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 1000 |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Barva: | černá, šedá |
| Zadní připojení kouřovodu: | ne |
| Spalovací komora šíře: | 510 mm |
| Materiál: | ocelová |
| Otočná kamna: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Dřevník: | žádný |
| Akumulace: | ne |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Prosklení: | čelní |
| Tvar: | hranatá |
| Barva filtr: | šedá, černá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
