Heta Scan-Line 95 na noze - fixní
Kód: 80461000.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Kamna Scan-Line 95 disponují moderním designem s obrovským výhledem na plameny díky velkému prosklení spalovací komory.
Podstavec tzv. "noha" opticky kamna odlehčuje. Scan-Line 95 může být dodán na fixním nebo otočném podstavci, takže oheň můžete směrovat tam, kam budete potřebovat.
Unikátní spalovací technologie umožňuje fantasticky čisté a nádherné spalování bez ohledu na typ použitého dřeva.
PŘEDNOSTI KAMEN SCAN-LINE 95:
- Široká spalovací komora
- Automatický zavírač dvířek
- Velký rozsah výkonu 3 - 10 kW
- Výborná regulovatelnost výkonu
- Obrovské prosklení a výhled na plameny
- Vysoká účinnost 80 %
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá, Šedá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6,5 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel, litina |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 6,5 |
| Rozsah výkonu (kW): | 3 - 10 |
| Výška: | 1007 |
| Šířka: | 760 |
| Hloubka: | 433 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 142, 147 |
| Barva: | černá, šedá |
| Účinnost (%): | 80 |
| Energetická náročnost: | A |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 50 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ano |
| Akumulace: | ne |
| Otočná kamna: | ano |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ne |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | hranatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 1100 |
| Barva filter: | černá, šedá |
| Kategorie výkonu: | 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | až 200 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
