Heta Scan-Line 900S boční prosklení
Kód: 8059-019598 8059-019598-8059KON0120 8059-019598-8059KON0180 8059-019598-8059KON0190 Zvolte variantu.png?69639378)


Detailní popis produktu
Scan-Line 900S boční prosklení je modelová řada s čistým moderním a vkusným designem. Exkluzivní rukojeti potažené silikonem jsou skryty v křivkách kamen a jsou navrženy tak, aby byly vždy chladné a příjemné na dotek. Scan-Line 900S mají velkou a robustní spalovací komoru, která spolu s jedinečným spalováním činí kamna hospodárná a šetrná k životnímu prostředí. Navíc jsou kamna vybavena integrovanou akumulací.
Velké prosklení společně s bočními skly zvýrazňuje krásné a efektivní spalování, které lze snadno regulovat pomocí ovládacího kolečka přívodu vzduchu na přední straně. Dveře jsou vybaveny automatickým uzavíráním, což zvyšuje komfort užívání.
Samozřejmě s těmito kamny získáte všechny skvělé funkce, díky kterým je společnost HETA známá. Integrované masivní krbové nářadí a velký 5-ti litrový patentovaný popelník, elegantně umístěný za tvarovanými dolními dvířky.
Scan-Line 900S mohou mít také akumulační horní desku z kamene mastek, pískovec Blackwood nebo vápenec, čímž si zajistíte větší akumulaci tepla.
Úžasná je technologie spalování s oplachy skel vzduchem proti usazeninám, prostorná spalovací komora a velké sklo pro maximální požitek z plamenů.
PŘEDNOSTI KAMEN SCAN-LINE 900S BOČNÍ PROSKLENÍ:
- Integrovaná akumulace (4 bloky)
- Automatický samozavírač a uzavírač dvířek
- Litinová dvířka, horní deska kamen
- Velké prosklení
- Klička potažená speciálním silikonem proti popálení
- Vysoká účinnost a fantastické hoření
- Utěsněný popelník o objemu 5 litrů - patentováno
- Externí přívod vzduchu
- Možnost akumulace horní deskou z mastku, pískovce Blackwood nebo vápence
- Automatická regulace Heta Automatic Combustion 2.0 (HAC 2.0)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá, Šedá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6,6 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel, litina |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 6,6 |
| Rozsah výkonu (kW): | 3 - 10 |
| Výška: | 1491 |
| Šířka: | 515 |
| Hloubka: | 421 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 214 |
| Hmotnost: s horní kamennou deskou (kg): | 222 |
| Barva: | černá, šedá |
| Účinnost (%): | 83 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 33 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ano |
| Otočná kamna: | ano |
| Prosklení: | tří-stranné |
| Rošt: | ano - pohyblivý |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | kulatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 900 |
| Barva filter: | černá, šedá |
| Kategorie výkonu: | 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 60 - 200 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
