Heta Scan-Line 900 - obklad mastek / pískovec / vápenec
Kód: 8059-010659-8059KON1201 8059-010659-8059KON1801 8059-010659-8059KON1901 Zvolte variantu.png?69639378)


Detailní popis produktu
Scan-Line 900 je modelová řada s čistým moderním a vkusným designem. Exkluzivní rukojeti potažené silikonem jsou skryty v křivkách kamen a jsou navrženy tak, aby byly vždy chladné a příjemné na dotek.
Scan-Line 900 mají velkou, vzduchotěsnou a robustní spalovací komoru, která spolu s jedinečným spalováním činí kamna hospodárná a šetrná k životnímu prostředí. Velké prosklení zvýrazňuje krásné a efektivní spalování, které lze snadno regulovat pomocí ovládacího kolečka přívodu vzduchu na přední straně.
Dvířka mohou být vybavena automatickým uzavíráním, což zvyšuje komfort užívání. Ke kamnům je možné přiobjednat sklo pro zakrytí litinového rámu dvířek a docílit tak moderního a elegantnějšího vzhledu kamen.
Samozřejmě s těmito kamny získáte všechny skvělé funkce, díky kterým je společnost HETA známá. Integrované masivní krbové nářadí a velký odnímatelný 5-ti litrový patentovaný popelník, elegantně umístěný za spodními litinovými dvířky.
Tento model kamen Scan-Line 900 je kompletně obložen z masivního přírodního kamene mastek, tmavý pískovec Blackwood nebo vápenec, čímž je docíleno mnohem vyšší akumulace tepla.
Úžasná je technologie spalování s oplachy skel sekundárním vzduchem proti usazeninám, prostorná spalovací komora a velké panoramatické sklo pro maximální požitek z plamenů při topení.
PŘEDNOSTI KAMEN SCAN-LINE 900 V KOMPLETNÍM OBKLADU:
- Litinová dvířka a rošt
- Masivní obklad s přírodního kamene (mastek / tmavý pískovec Blackwood / vápenec) zajišťující mnohem vyšší akumulační vlastnosti kamen
- Velké panoramatické prosklení
- Ovládací prvky včetně kličky přikládacích dvířek jsou potaženy speciálním silikonem proti popálení
- Precizní vzduchotěsná konstrukce zaručující vysokou účinnost a fantastické hoření s dokonalou regulací
- Odnímatelný velkokapacitní popelník o objemu 5 litrů - patentovaný systém
- Externí přívod vzduchu (z podlahy nebo zezadu)
- Integrované krbové nářadí ve spodních dvířkách
- Pohyblivý litinový rošt
- Možnost automatického pneumatického uzavírače dvířek
- Možnost celoskleněných dvířek
- Automatická regulace Heta Automatic Combustion 2.0 (HAC 2.0)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá, Bílá, Šedá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6,6 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel, litina, mastek, pískovec, vápenec |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 6,6 |
| Rozsah výkonu (kW): | 3 - 10 |
| Výška: | 1191 |
| Šířka: | 515 |
| Hloubka: | 421 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 201 |
| Hmotnost: kompletní obklad z kamene (kg): | 201 |
| Barva: | bílá, černá, šedá |
| Účinnost (%): | 83 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 33 |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 1,52 |
| Obklad kamen: | vápenec, mastek, pískovec |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ano |
| Otočná kamna: | ano |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano - pohyblivý |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | kulatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 1000 |
| Barva filter: | černá, bílá, šedá |
| Kategorie výkonu: | 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 60 - 200 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
