Heta Scan-Line 850M - ploché boky, na noze - otáčecí
Kód: 80451000-8045KON9106.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Scan-Line 850M vyniká svým čistým a jemným minimalistickým tvarem.
Scan-Line 850M je verzí kamen na noze, která může být dokonce otočná o 2 x 45°.
Ohromí hlavně perfektní a čisté spalování včetně systému oplachu skel vzduchem a také patentovaný utěsněný popelník o objemu 3 litry. Velice pohodlný je i systém otevírání pomocí nerezové kličky, která je na svém povrchu při provozu chladnější než standardní ocel.
PŘEDNOSTI KAMEN SCAN-LINE 850M:
- Možnost otočného podstavce 2 x 45°
- Dvojí spalování
- Utěsněný popelník o objemu 3 litry - patentováno
- Litinová dvířka
- Litinové dno topeniště
- Pohyblivý rošt
- Nerezová klička
- Externí přívod vzduchu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá, Šedá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel, litina |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 6 |
| Rozsah výkonu (kW): | 2 - 8 |
| Výška: | 1048 |
| Šířka: | 467 |
| Hloubka: | 440 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 113 |
| Barva: | černá, šedá |
| Účinnost (%): | 79 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 33 |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 1,5 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ne |
| Otočná kamna: | ano |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano - pohyblivý |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | kulatá, zaoblená |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 900 |
| Barva filter: | černá, šedá |
| Kategorie výkonu: | 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 40 - 160 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
