Heta Scan-Line 850 - obklad mastek / pískovec / vápenec / keramika
Kód: 80450900-8045KON1209 80450900-8045KON1609 80450900-8045KON1909 80450900-8045KON1409 80451000-8045KON1209 80451000-8045KON1609 80451000-8045KON1909 80451000-8045KON1409 Zvolte variantu.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Scan-Line 850 vyniká svým čistým a jemným minimalistickým oválným tvarem.
Scan-Line 850 je verzí kamen na noze, která může být dokonce otočná o 2x 45°. Dále mají kamna možnost přídavné akumulace obkladem z mastku, pískovce, vápence, ale také keramikou s výběrem ze 42 barev.
Ohromí hlavně perfektní a čisté spalování včetně systému oplachu skel vzduchem a také patentovaný těsný popelník o objemu 3 litry.
Velice pohodlný je i systém otevírání pomocí nerezové kličky, která je na svém povrchu při provozu chladnější než standardní ocel.
PŘEDNOSTI KAMEN SCAN-LINE 850:
- Možnost otočného podstavce 2 x 45°
- Akumulační obklad mastkem, pískovcem, vápencem nebo keramikou
- V kompletním obkladu z keramiky je výběr ze 42 barev
- Utěsněný popelník o objemu 3 litry - patentováno
- Litinová dvířka
- Litinové dno topeniště
- Pohyblivý rošt
- Nerezová klička
- Externí přívod vzduchu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá, Béžová, Bílá, Červená, Hnědá, Modrá, Oranžová, Šedá, Zelená, Žlutá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel, litina, keramika, mastek, pískovec, vápenec |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 6 |
| Rozsah výkonu (kW): | 2 - 8 |
| Výška: | 1035 |
| Šířka: | 547 |
| Hloubka: | 440 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 140, 157 |
| Hmotnost: obklad keramika (kg): | 140 |
| Hmotnost: kompletní obklad z kamene (kg): | 157 |
| Barva: | 42 barev keramiky, černá, šedá |
| Účinnost (%): | 79 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 33 |
| Obklad kamen: | vápenec, keramika, mastek, pískovec |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ano |
| Akumulace: | ano |
| Otočná kamna: | ano |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano - pohyblivý |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | kulatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 900 |
| Barva filter: | černá, béžová, bílá, červená, hnědá, modrá, oranžová, šedá, zelená, žlutá |
| Kategorie výkonu: | 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 40 - 160 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
