Heta Scan-Line 830XL-B
Kód: 80451300 80451300-8045KON0110 80451300-8045KON0120 80451300-8045KON0160 80451300-8045KON0181 80451300-8045KON0191 Zvolte variantu.png?69639378)


Detailní popis produktu
Krbová kamna Scan-Line 830XL-B je dokonalý příklad skandinávského minimalistického stylu se spoustou předností.
Hlavní dominantou kamen je prostorná dvoupatrová integrovaná trouba. Součástí pícky je samozřejmě teploměr, který je nezbytný.
Tato modelová řada nabízí akumulaci formou horní desky z mastku, pískovce nebo vápence. Navíc tento model má nad troubou ještě integrovaný akumulační prstenec o váze 23 kg.
Ve spodní části kamen je integrované krbové nářadí přímo ve dvířkách (set obsahuje lopatku, smetáček a pohrabáč) a patentovaný utěsněný popelník s objemem 8 litrů.
Úžasná je technologie spalování s oplachy skel vzduchem proti usazeninám, prostorná spalovací komora a velké sklo pro maximální požitek z plamenů.
PŘEDNOSTI KAMEN SCAN-LINE 830XL-B:
- Integrovaná dvoupatrová pečící trouba s teploměrem a nerezovým roštem
- Akumulační horní deska z mastku, pískovce nebo vápence
- Integrovaný akumulační kámen Thermastone = 23 kg
- Integrovaný set krbového nářadí ve spodních dvířkách
- Utěsněný popelník o objemu 8 litrů - patentováno
- Možnost natáčení otočnou podložkou
- Externí přívod vzduchu
- Nerezová klička
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá, Šedá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel, litina |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 6 |
| Rozsah výkonu (kW): | 2 - 8 |
| Výška: | 1607 |
| Šířka: | 548 |
| Hloubka: | 440 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 181, 248 |
| Hmotnost: s horní kamennou deskou (kg): | 190 |
| Hmotnost přídavné akumulace (kg): | 58 |
| Barva: | černá, šedá |
| Účinnost (%): | 79 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 33 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ano |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ano |
| Otočná kamna: | ano |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano - pohyblivý |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | kulatá, zaoblená |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 900 |
| Barva filter: | černá, šedá |
| Kategorie výkonu: | 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 40 - 160 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
