Heta Scan-Line 830XL-B - obklad mastek / keramika
Kód: 80451300-8045KON1205 80451300-8045KON1405 Zvolte variantu.png?69639378)


Detailní popis produktu
Scan-Line 830XL-B je dokonalý příklad skandinávského minimalistického stylu se spoustou předností.
Hlavní dominantou kamen je prostorná dvoupatrová integrovaná pícka. Součástí pícky je samozřejmě teploměr, který je nezbytný.
Tato modelová řada nabízí akumulaci formou obkladu z mastku nebo keramiky s výběrem ze 42 barev. Navíc tento model má nad troubou ještě integrovaný akumulační prstenec o váze 23 kg.
Ve spodní části kamen je integrované krbové nářadí přímo ve dvířkách (set obsahuje lopatku, smetáček a pohrabáč) a patentovaný utěsněný popelník s objemem 8 litrů.
Úžasná je technologie spalování s oplachy skel vzduchem proti usazeninám, prostorná spalovací komora a velké sklo pro maximální požitek z plamenů.
PŘEDNOSTI KAMEN SCAN-LINE 830XL-B:
- Integrovaná dvoupatrová pečící trouba s teploměrem a chromovaným roštem
- Akumulační obklad mastkem nebo keramikou
- U keramiky výběr ze 42 barev
- Integrovaný akumulační kámen Thermastone = 23 kg
- Integrovaný set krbového nářadí ve spodních dvířkách
- Utěsněný popelník o objemu 8 litrů - patentováno
- Možnost natáčení otočnou podložkou
- Externí přívod vzduchu
- Nerezová klička
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá, Béžová, Bílá, Červená, Hnědá, Modrá, Oranžová, Šedá, Zelená, Žlutá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel, litina, keramika, mastek |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 6 |
| Rozsah výkonu (kW): | 2 - 8 |
| Výška: | 1624 |
| Šířka: | 548 |
| Hloubka: | 440 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 278, 312 |
| Hmotnost: obklad keramika (kg): | 278 |
| Hmotnost: kompletní obklad z kamene (kg): | 312 |
| Barva: | 42 barev keramiky, černá, šedá |
| Účinnost (%): | 79 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 33 |
| Obklad kamen: | keramika, mastek |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ano |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ano |
| Otočná kamna: | ano |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano - pohyblivý |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | kulatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 900 |
| Barva filter: | černá, béžová, bílá, červená, hnědá, modrá, oranžová, šedá, zelená, žlutá |
| Kategorie výkonu: | 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 40 - 160 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
