Heta Scan-Line 830S - obklad mastek / keramika
Kód: 80450500-8045KON1205 80450500-8045KON1405 Zvolte variantu.png?69639378)


Detailní popis produktu
SCAN-LINE 830S se 4 prstenci akumulačních kamenů Thermastone je dokonalý příklad skandinávského minimalistického stylu se spoustou předností.
Tato modelová řada nabízí hlavně akumulaci obklady celých bočnic včetně horní desky v mastku nebo keramice s výběrem ze 42 barev. V horní nadstavbě jsou ještě integrované 4 ks akumulačních prstenců o celkové váze 92 kg.
Ve spodní části kamen je integrované krbové nářadí přímo ve dvířkách (set obsahuje lopatku, smetáček a pohrabáč) a patentovaný utěsněný popelník s objemem 8 litrů.
Úžasná je technologie spalování s oplachy skel vzduchem proti usazeninám, prostorná spalovací komora a velké sklo pro maximální požitek z plamenů.
PŘEDNOSTI KAMEN SCAN-LINE 830S:
- Akumulační obklad mastkem nebo keramikou
- V obkladu z keramiky je výběr ze 42 barev
- Integrované akumulační kameny Thermastone - 92 kg
- Integrovaný set krbového nářadí ve spodních dvířkách
- Utěsněný popelník o objemu 8 litrů - patentováno
- Možnost natáčení 2 x 60°
- Externí přívod vzduchu
- Nerezová klička
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá, Béžová, Bílá, Červená, Hnědá, Modrá, Oranžová, Šedá, Zelená, Žlutá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel, litina, keramika, mastek |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 6 |
| Rozsah výkonu (kW): | 2 - 8 |
| Výška: | 1624 |
| Šířka: | 547 |
| Hloubka: | 440 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 327, 364 |
| Hmotnost: obklad keramika (kg): | 327 |
| Hmotnost: kompletní obklad z kamene (kg): | 364 |
| Barva: | 42 barev keramiky, černá, šedá |
| Účinnost (%): | 79 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 33 |
| Obklad kamen: | keramika, mastek |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ano |
| Otočná kamna: | ano |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano - pohyblivý |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | kulatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 900 |
| Barva filter: | černá, béžová, bílá, červená, hnědá, modrá, oranžová, šedá, zelená, žlutá |
| Kategorie výkonu: | 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 40 - 160 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
