Heta Scan-Line 820S - boční prosklení
Kód: 80470300 80470300-8047KON0110 80470300-8047KON0120 80470300-8047KON0160 80470300-8047KON0180 80470300-8047KON0190 Zvolte variantu.png?69639378)


Detailní popis produktu
Scan-Line 820S s bočním prosklením jsou krásná krbová kamna s bočními skly pro pohled na plameny i z boku.
V horní nadstavbě jsou integrované 2 ks akumulačních kamenů o celkové váze 46 kg, které se během topení nabíjí jako baterky a když kamna vyhasnou, vychází do prostoru teplo z těchto kamenů.
Kamna je možné osadit horní akumulační deskou z mastku, pískovce nebo vápence.
Ve spodní části kamen je integrované krbové nářadí přímo ve dvířkách (set obsahuje lopatku, smetáček a pohrabáč) a patentovaný utěsněný popelník s objemem 8 litrů.
Úžasná je technologie spalování s oplachy skel vzduchem proti usazeninám, prostorná spalovací komora a velké sklo s bočním prosklením pro maximální požitek z plamenů.
PŘEDNOSTI KAMEN SCAN-LINE 820S BOČNÍ PROSKLENÍ:
- Spodní deska pro otáčení kamen jako příslušenství
- Boční prosklení
- Integrované akumulační kameny Thermastone - 46 kg
- Integrovaný set krbového nářadí ve spodních dvířkách
- Utěsněný popelník o objemu 8 litrů - patentováno
- Pohyblivý rošt
- Litinová dvířka
- Externí přívod vzduchu
- Nerezová klička
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá, Šedá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel, litina |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 6 |
| Rozsah výkonu (kW): | 3 - 9 |
| Výška: | 1342 |
| Šířka: | 540 |
| Hloubka: | 440 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 181 |
| Barva: | černá, šedá |
| Účinnost (%): | 80 |
| Energetická náročnost: | A |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 33 |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 2 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ano |
| Otočná kamna: | ano |
| Prosklení: | tří-stranné |
| Rošt: | ano - pohyblivý |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | kulatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 850 |
| Barva filter: | černá, šedá |
| Kategorie výkonu: | 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 60 - 180 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
